Jeugdtornooi FC Schepdaal

Het zit er weer op…

De zon was van de partij, de spelertjes hadden er zin in, onze vrijwilligers zetten allen hun beste beentje voor, kortom we mogen terugblikken op alweer een prachtige editie van onze “Audi Bruynseels cup” We hopen iedereen volgend jaar alvast terug te zien!

Hou 1 mei 2020 dus al maar vrij šŸ˜‰

 

 

De Wembley gaadt faut…

u was fantastisch!!!

Bedankt aan de organisatie
Bedankt aan alle opgedaagde BV’s en BD’s
Bedankt aan de G-ploegen van Mechelen en BOKA United
Bedankt aan onze evenementsponsors (Slagerij De Munck, Hofman Sport, Cornelis Fencing, Drankencentrale Limbourg, Tuinen Coppens, Restaurant Little Italy en Wijnen Rons-Van Hee)
Bedankt aan onze performers Sam Gooris, Yves Seghers, Discobar Mitswa en Discobar ’t Faut Kollektief
Maar bovenal bedankt aan alle aanwezigen om er zo’n fantastische dag van te maken!

Foto’s van deze zonovergoten dag zijn te vinden op onderstaande link.
https://www.facebook.com/233950023473739/photos/?tab=album&album_id=1162724260596306

Zomerstage 2019

Vanaf nu kan je je inschrijven voor onze zomerstage 2019.

Meer info en het inschrijvingsformulier vind je onder de tab “zomerstage”

Hopelijk mogen we jullie massaal verwelkomen!

 

Overzicht tornooien jeugd 2019

Een overzicht van de tornooien waarvoor jullie ploeg reeds is ingeschreven :

PloegDag(en)Datum TornooiUur 1e matchUur afspraakPlaats afspraak
U6Zaterdag20/04/2019Standaard Denderleeuw
U6Woensdag01/05/2019FC Schepdaal
U6Zaterdag25/05/2019SK Oetingen
U7 zwartZondag21/04/2019Sporting Eizeringen
U7 zwartWoensdag01/05/2019FC Schepdaal
U7 zwartZaterdag18/05/2019KVC Itna itterbeek
U7 oranjeWoensdag01/05/2019FC Schepdaal
U7 oranjeZaterdag18/05/2019FC Ganshoren
U8Woensdag01/05/2019FC Schepdaal
U8Zondag12/05/2019VK Borchtlombeek
U9Maandag22/04/2019Eendracht Mazenzele Opwijk
U9Woensdag01/05/2019FC Schepdaal
U9Zaterdag11/05/2019FCV Dender
U9Zaterdag18/05/2019KFC Meise
U10Woensdag01/05/2019FC Schepdaal
U10Zondag12/05/20129SK Pepingen -Halle
U10Zaterdag01/06/2019KVK Wemmel
U11Woensdag01/05/2019FC Schepdaal
U11Zaterdag11/05/2019Asse-Zellik 2002
U11Zaterdag25/05/2019KVC Terheide
U12Zaterdag20/04/2019FC Sint-Jozef-Londerzeel
U12Woendag01/05/2019FC Schepdaal
U12Zondag05/05/2019KVE Winnik
U12Zaterdag11/05/2019Asse-Zellik 2002
U13Woensdag01/05/2019FC Schepdaal
U13Zondag19/05/2019Avenir Lembeek
U15Vrijdag24/05/2019Boka United
U15Zaterdag01/06/2019Juve Mollem